Genel Alanlar

Rahatlayın ve keyfini çıkarın……

spa4Sizi kendinizi yenileyip, yeniden keşfedeceğiniz ve canlanacağınız bir mekâna davet ediyoruz.

3500 m²’lik Ödüllü SPA merkezimiz, bütünüyle huzurlu bir ortamda, sizleri eksiksiz bir yenilenmeye ve dinlenmeye çağırıyor. Dokunma, görme, duyma, koklama ve tat alma duyularınızı yeniden keşfedeceksiniz. Kendinizi günlük hayatın karmaşasından uzaklaşıp, anı yaşayacağınız, huzur dolu bir başka dünyada bulacaksınız.

Vücudunuzun dengesinin yeniden oluştuğunu hissedecek ve sağlıklı hissetmenin keyfiyle birlikte, hayatınızın en güzel SPA deneyimini yaşayacaksınız.SAUNA

SAUNA

SAUNA


Saunayı FİN HAMAMI olarak da bilinen kuru buhar banyosu olarak tanımlayabiliriz. Saunalar, içerisinde sessizlikle başbaşa kalıp gevşeyebileceğiniz loş mekanlardır. İçerideki sıcaklık 80 ila 100 derece arasında değişir. Toksinleri atmaya yardımcı olur.

 

BUHAR ODASI

BUHAR ODASI

BUHAR ODASI


Buhar banyosu, ıslak ya da kuru, vücuttaki toksinleri atmaya ve gözenekleri açıp, ter yoluyla metabolizmanın temizlenmesine yardımcı olur.

 

JAKUZİ

JAKUZİ

JAKUZİ


Jakuzi için en ideal uygulama alanları banyo küvetleri, kompakt duşlar ya da Hidro masaj kombinasyonları ile birleştirildiği spa havuzlarıdır. Çeşitli uygulama kombinasyonları ile suyun fiziksel ve iyileştirici etkilerinden maksimum düzeyde faydalanma imkanı sunarlar.
Aqua Verde’de Jakuzi hizmetinin Renk Terapisi olarak da bilinen KROMOTHERAPY uygulaması da mevcuttur. Her renk bir ÇAKRA yı temsil eder ve ÇAKRALAR vücudun enerji merkezleridir.

 

TÜRK HAMAMI

TÜRK HAMAMI

TÜRK HAMAMI


Sabun köpükleri arasında uygulanan masaj ve kese, vücuttaki ölü deri tabakasının atılarak, cildin yeniden nefes almasına olanak tanır. Bu sayede daha sonra uygulanacak olan cilt bakımları ve masajların da etkisi arttırılmış olur. Kese adı verilen kumaş parçası ile tüm vücuttaki ölü deri soyulacak ve ardından sabun köpüklü masaj uygulanacaktır. Bu hizmet tüm vücudun yıkanarak temizlenmesi ile son bulur.

 

ŞADIRVAN

ŞADIRVAN

ŞADIRVAN


Şadırvanımız, Osmanlı tarzında dekore edilmiş bir rahatlama odasıdır.
Spa hizmetlerinin ardından kendinizi Renk terapisine uygun olarak dizayn edilmiş tavanın renklerine ve şadırvanın sakinleştirici sesine bırakın…

 

KAPALI HAVUZ

KAPALI HAVUZ

KAPALI HAVUZ


Sizi muhteşem dağ manzaralı ısıtılmış kapalı havuzumuza davet ediyoruz.

 

RELAX ROOM

RELAX ROOM

RELAX ROOM


Doğayı Relax odamýzda hissedin…
Harika Akdeniz ve Toros Dağları manzarasıyla gevşeyin.

Foto Galeri