Bakım & Güzellik

Deniz Vücut Kesesi


Vücudunuzdaki ölü deriyi temizleyerek, taze cildi açığa çıkarır.
Cildinizi son derece parlak ve yumuşak hale getirir.

Deniz Tuzu Kesesi


Çeşitli yağ karışımları ve deniz tuzu kullanılarak yapılan keseleme işlemi
cildinize deniz mineralleri ile enerji yükleyecek.

Fangoterapi


Derin bir rahatlama hissi arayanlar için birebir. St. Michael Dağı Körfezinden gelen deniz çamurları, gergin kaslarınızı ve eklemlerinizi rahatlatırken, vücudunuzu yepyeni bir enerji hissiyle tanıştıracak.

Balneoterapi


Denizde yüzmenin verdiği enerji hissini ve vücuda olan faydalarını yeniden keşfedin.  Bütünüyle rahatlama ve gevşeme ihtiyacı hissedenler için mükemmel bir uygulama. Esansiyel yağlar, deniz yosunu özleri ve deniz suyunun karışımı sayesinde vücudunuzdaki zindelik hissi günler sonra bile devam edecek.
Kullanılan karışımın cilt tarafında tam olarak emilmesi için banyodan sonra 20 dakikalık bir dinlenme süresi gerektirir.

Re mineralize Vücut Tedavisi


Deniz tuzları ve oglio elementi ile zenginleştirilmiş bu uygulama, vücudunuzun iç dengesini korumak için ihtiyaç duyduğu tüm protein ve mineralleri içerir. Uygulamanın ardından vücudunuzda hissettiğiniz canlanma ve sağlık hissine inanamayacaksınız.

Isıtmalı Selülit Tedavisi


Bu vücut sargıları, selüliti ve sarkmayı yok etmeyi hedefliyor. Uygulama, dolaşımı arttırmak için yapılan özel bir ovma tekniği ile başlıyor. Ardından incelmeyi sağlayan katalizör, özel yağlarla birlikte vücuda uygulanıyor. Son olarak da vücut bir koza gibi sarılarak, kendi ısınma süreci ile başbaşa bırakılıyor. Uygulamanın sonunda vücudunuzdaki hafiflik ve sıkılık hissini fark edecek ve selülitlerin yok olmaya başladığını göreceksiniz. Sağlıklı sonuç alınabilmesi için uygulamaya bir süre devam edilmesi önerilir.

Göğüs Sıkılaştırıcı Tedavi


Bu uygulama hafif bir ovma işlemi ile göğüs bölgesinde dolaşımın hızlandırılması ile başlar, ardından bölge sıkılaştırıcı karışım sürülerek sarılır. Uygulamanın sonunda sıkılaştırmayı tamamlayıcı krem uygulanır.

Soğuk Deniz Yosunu Uygulamalı Bacak Tedavisi


Bu tedavi yorgun bacaklara sakinleştirici ve dinlendirici bir bakım sağlar. Uygulamadan sonra bacaklarınızda yumuşaklık ve hafiflik hissedeceksiniz. Soğuk terapi bacaklardaki dekonjesyonun giderilmesine yardımcı olarak dolaşımı hızlandırır.

Algotherm’e merhaba:


Algotherm ürünleri ile ekspres cilt bakımı.

Dengeleyici Cilt Bakımı:


Hafif cilt problemleri olan konuklarımız için.

Nemlendirici Cilt Bakımı:


Kuru cilt problemi olan konuklarımız için.

Yaşlanma Etkilerine Karşı Cilt Bakımı:


Cilt problemi olmayan ancak yılların izlerine karşı cildini koruma altına almak isteyen konuklarımız için.

30 YAŞ ÜSTÜ KONUKLARIMIZ İÇİN ALLIANCE SERİSİ:


Alliance Dengeleyici Cilt Bakımı:


Hafif cilt problemleri olan konuklarımız için

Alliance Nemlendirici Cilt Bakımı:


Nem kaybı ya da dehidrasyon problemi yaşayan konuklarımız için.

Alliance Yaşlanma Etkilerine Karşı Cilt Bakımı:


Yaşlanma etkilerinden şikayetçi konuklarımız için.

Oksijenden gelen mükemmellik:


Tıkanmış gözenek ve pigmentasyon problemi yaşayan konuklarımız için. Özel eriyen maske, hücre yenilenmesini hızlandırır ve cildi rahatlatır. Cildiniz nefes alarak ışıldayacak.

Kolajen Biomorfoz:


Ciltte nem kaybı, kuruluk, kolajen ve elasten eksikliği problemi yaşayan konuklarımız için, kişiye özel bir bakım. Kolajen tabanlı ürünlerle yapılan bir cilt bakımı.

Yoğun Dengeleyici Bakım:


Problematik ve akneli cilt problemi yaşayan konuklarımız için, kişiye özel bir bakım. Yoğunlaştırılmış özütler kullanılarak yapılan bir cilt bakımı.

Ino Sensi Rahatlatıcı Bakım:


Karma, kuru ya da yağlı ve özellikle hassas ya da akne sorunlu tüm cilt tiplerine uygun bir bakım. Günümüzde aşırı cilt hassasiyeti problemi, kadınların %60’ının ortak sorunudur. Nazik ve hassas ciltler, çevresel faktörlere ve çeşitli ortamlara reaksiyon göstermektedirler. Algotherm bu ciltler için yeni bir cilt bakımı konsepti geliştirdi. Ino Sensi, hassas ciltlere, normal bir cildin dengesini vadederken, aynı zamanda cilt probleminin kaynağına yönelerek de reaksiyonu azaltmaya yardımcı oluyor.

Özel Algotherm Göz Çevresi Tedavisi


Bu uygulama göz çevresindeki kırışıklarla savaşırken, gözaltı torbalarını ve koyu halkaları da yok etmeyi hedefliyor. Yorgunluk ve sarkma etkileri yok olurken, siz de bakışlarınızdaki güzelliği tekrar keşfedeceksiniz.

Erkekler İçin Ekspres Cilt Bakımı


Hayatı yoğun yaşayan ve zamanı kısıtlı olan erkekler için geliştirtmiş ekspres cilt bakımı.

Yaşlanma Etkilerine Karşı Prestij Cilt Bakımı


Yaşlanma etkilerinden şikâyetçi erkekler için gençliğin insanın içinde olduğunu ispatlayan cilt bakımı.

Erkekler İçin Anti Stres Prestij Bakımı


Hayatı yoğun yaşayan metroseksüel erkekler için canlandırıcı ve gençleştirici cilt bakımı.


Foto Galeri