Masajlar

Dokunmanın gücüne inanır mısınız?

Hergün daha fazla insan, stresle başa çıkma ve sağlıklı kalma yolunda bütünsel yaklaşımlara yönelmekte. Aqua Verde’de bu ihtiyacı karşılamak üzere dünyanın dört bir yanından çeşitli masaj tekniklerini hizmetinize sunuyoruz. Konularında uzman uluslararası ekibimiz, masaj teknikleri ile sizleri rahatlatmak üzere hazırlar.

Rahatlama Masajı


İlk kez masaj hizmeti alacak konuklarımıza tavsiye ettiğimiz bu masaj türü, hafif dokunuşlarla dolaşım sistemini harekete geçiriyor ve bu sayede bağışıklık sistemini güçlendiriyor.

Derin Hücre Masajı


Derin Hücre Masajı, düzenli olarak yaptırılması gereken; teknik olarak rahatlama masajına benzeyen ancak kaslar üzerinde daha derinlemesine çalışılan bir masaj türüdür.

Sağaltıcı Masaj


Sağaltıcı Masaj, vücudunda akut ya da kronik ağrılardan şikâyet eden konuklarımız için. Uyguladığımız çeşitli sağaltıcı masaj teknikleri arasında, Tetikleme Noktası, Basınç-Aksi Basınç ve Hidroterapi’yi sayabiliriz. Ağrılardan şikayet eden konuklarımıza bu tekniklerden oluşan bir program ve ev egzersizleri tavsiye ediyoruz.

Sıcak Taş Terapisi


Sıcak Taş Terapisi, 1980’lerde geliştirilen yeni bir masaj tekniği. Nehir basalt taşları ya da lav taşları kullanılarak yapılan bu masajda, taşlar ısıtılarak vücudun üzerine yerleştiriliyor ve bu sayede hücrelerin ve derin kasların ısınması sağlanıyor. Bunun ardından terapist masajı gerçekleştiriyor. Bu taşlar sayesinde derin bir rahatlama, sağlık ve huzur hissi sağlanıyor.

Aromaterapi Masajı


Aromaterapi masajında özel esansiyel yağlardan size özel oluşturulan bir karışım kullanılıyor. Kullanılan tüm yağlar doğal, yerel olarak üretilmiş ve dünya kalite standardında ürünler. Bu masajla yalnızca kendiniz iyi hissetmekle kalmayacak, seçilmiş aromalı yağların eşsiz kokularıyla kendinizi başka bir dünyada bulacaksınız.

Hint Baş Masajı


Hint Baş Masajı (Champissage), baş, boyun, yüz, omuzlar ve sırtın üst kısmına uygulanan ve bu bölgelerdeki enerji kanallarını açmaya yarayan bir masaj tekniğidir. Amaç, bu noktalardaki tıkanmaları gidererek, biriken negatif enerjiyi atmak ve bu negatif enerjinin yol açtığı rahatsızlık hissini yok etmektir. İnanışa göre enerji akışı sağlanamadığında vücutta negatif enerji birikir, bu da kişide genel bir hastalık/rahatsızlık hissine, stres, ağrı, acı ve saç dökülmesine neden olur. Champissage tüm Avrupa’da uygulanmakta olan bir masaj tekniği olup, 70’li yıllarda Narendra Mehta tarafından batı dünyasına getirilmiştir.


Bunlar Aqua Verde Spa ve Welness Center’da uyguladığımız masaj tekniklerinin bazıları.

Ayrıca:

  • 4 Elle yapılan Sultan Masajı
  • Bora Bora Masajı
  • Thai Masajı
  • Ayak Refleksoloji
  • Spor Masajı
  • Dorn -Breuss
  • Spesifik Hedef Masajı
  • Anti Selülit Masajı
  • Lenfatik Drenaj Masajı ile de hizmetinizdeyiz.

Foto Galeri